Sorry, no posts matched your criteria.
Sorry, no posts matched your criteria.
بخاری برقی تابشی

بخاری برقی تابشی

بخاری برقی تابشی گرماتابش  ازمکانیزم انتقال گرما از طریق تابش و با سوخت الکتریسیته برای گرم کردن محیط استفاده می کند.

 

 

"<yoastmark

بخاری برقی تابشی چیست ؟

بخاری  برقی تابشی گرماتابش با استفاده از انرژی الکتریکی توان گرمایشی را ایجاد میکند.

این بخاری از تکنولوژی روز دنیا بهره مند بوده و دارای کیفیت بسار بالایی می باشد . از ویژگی های این محصول گرماتابش دکوراتیو بودن آن می باشد .که دارای شکل ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز بوده که نصب آن در محیط های عمومی به جلوه بصری محیط آسیبی نمی رساند . گرمایش مطلوب و یکنواخت این محصول حس خوب  گرمایش خورشید را در محیط القا می کند .

 

 

این بخاری می تواند تنها مکانهایی که مورد نظر شماست را گرم کند و از گرمایش کل محیط پرهیز می کند با این کار شما با کمترین هزینه بهترین نتیجه را می گیرید بجای گرم کردن کل اتاق کار فقط میزکار را گرم می کند.علاوه بر این این محصول پس از چند دقیقه کار کردن محل مورد نظر خود را به گرما رسانده و می توان آن را خاموش کرد و در زمان نیاز مجدد آنرا روشن کرد با استفاده از این محصول گرماتابش می توان تا حد زیادی در مصرف سوخت صرفه جویی کرد.

بخاری تابشی برقی

بخاری تابشی برقی تابش منطقه ای

گرم کردن سالن های بزرگ

بخاری تابشی برقی

بخاری تابشی برقی سالن های بزرگ

گاهی اوقات برای گرمایش سالن های بزرگ نیاز به گرمایش کل محیط نیست و تنها در چند نقطه نیاز به گرمایش می باشد برای مثال یک انبار مواد اولیه نیاز چندانی به گرمایش ندارد تنها بخشی از آن که پرسنل در حال رفت و آمد هستند نیاز به گرمایش دارند علاوه بر آن این گرمایش در کل طول روز نیاز نیست و فقط چند ساعت زمانی که برای رفت و آمد به انبار نیاز به گرمایش وجود دارد، در این حالت با توجه به ایمنی و گرمایش سریع ، این محصول بهترین گزینه برای گرمایش سالن های بزرگی از این دست می باشد . با استفاده از بخاری تابشی برقی می توان تا ۷۰ درصد در مصرف سوخت صرفه جویی کرد.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
تعمیر گرماتاب

 

 

 

گرم کردن فضا های باز

هیتر تابشی برقی

هیتر تابشی برقی گرماتابش مناسب برای فضا های روباز

 

فضا های باز مثل آلاچیق، تراس و فضای باز رستوران ها مکان هایی هستند که نیاز به گرمایش منطقه ای دارند این مکان ها همیشه مورد استفاده قرار نمی گیرد و فقط گاهی اوقات نیازبه گرمایش دارند به عنوان مثال فضای باز رستوران فقط زمانی که افراد در میز مورد نظر می نشینند گرمایش مورد نیاز است ودر سایر زمانها نیاز به گرمایش میز قرار گرفته در فضای باز نیست و با توجه به اینکه هیچ وسیله گرمایشی نمی توان فضای باز را گرم کند در این حالت بهترین گزینه بخاری تابشی برقی گرماتابش است که با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز گرما را در محیط با عبور دادن امواج الکترو مغناطیس از هوا تنها در مناطقی که مورد نظر شما می باشد تخلیه می کند و این اتفاق زمانی رخ می دهدکه شما نیاز به گرما دارید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سامانه های گرمایش تابشی ( گرماتابش ) موجب گرمایش افراد و اشیا اطراف آنها گشته و از گرم شدن هوا و متعاقبا اتلاف حرارتی بسیار بالا از طریق تهویه و سقف به جهت سبک بودن هوای گرم جلو گیری می نماید.

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

متن کپی رایت شرکت. تمامی حقوق برای گرماتابش محفوظ است.